Ootame Teid koos lapsega 3. aprillil kell 18.00 koolimajas, klassis 204. Tutvume üheskoos koolihoone ja võimalustega meie koolimajas.
Meie kool asub ajaloolises paigas, looduskaunis kohas männimetsa keskel, kus olemas nii matka- ja suusarajad kui ka kelgumägi ja Mini- Arena. Meie kool pakub kõigile õpilastele tasuta võimalust osaleda huviringides. Huvitegevuse valik on mitmekülgne- saab osa võtta kokanduse-, puutöö-, robootika-, kunsti- ja käsitööringist. Lisaks on võimalik õppida klaverit, puhkpilli, laulda lauluringis, tantsida rahvatantsurühmas, osaleda näiteringis, tegeleda spordiga, kasutada jõusaali ja õues asuvat virgestusala. Nii mõnigi koolitund toimub meil õues.
Ootame ka kõiki huvilisi meie kooli traditsioonilisele lahtiste uste päevale, mis toimub 26. mail kell 10.00.
ILUSAT KEVADET!